Virály

27. března 2018 14:04

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek poslal instruktorovi autoškoly brutální vzkaz poté, co splnil řidičské testy! Co drsného mu napsal?

Pomsta je sladká.

19letý Daniel Parker si zaplatil zhruba 70–80 lekcí autoškoly od jistého instruktora jménem Clive. Klasická situace, nic zvláštního. Po jízdách, které probíhaly v klidu, mu Clive řekl, že je připravený na své zkoušky. Pár dní před nimi si to však Clive celé rozmyslel a řekl Danielovi, že potřebuje další lekce.

Daniel, který tou dobou tušil, že Clivovi zaplatil už tak zbytečně mnoho lekcí, tak začal pátrat po novém instruktorovi, který by mu dovolil odjezdit závěrečné zkoušky ve svém autě. To se povedlo a Daniel nepřekvapivě prošel. Jako první se ale rozhodl pochlubit se svým úspěchem právě Clivovi.

Poslal mu drsné foto, na kterém v jedné ruce drží certifikát, zatímco v té druhé má osobní vzkaz pro Cliva. Pod to dále připojil zprávu, ve které stojí doslova: „Jdi dop*dele i se svojí reputací, Clive, měl jsi mě nechat udělat tu zkoušku, ty plešatej z*de!“ Milé, že? Každopádně Daniel vzkaz sdílel s kámoši, kteří ho později sdíleli dál, a fotka se stala velmi rychle virální. Lidé začali popisovat vlastní negativní zkušenosti s instruktory a všichni se shodli na tom, že je to celé jedna velká zlodějna. My to zase tak černě nevidíme, ale rozhodně jsme rádi, že se Danielovi dostalo zadostiučinění.


Přečtěte si také