návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Týpek poslal přítelkyni brutální vzkaz poté, co doma našel chumáč vlasů. Opravdu si tohle dívka zasloužila?

Možná až příliš brutální vzkaz?
Vydáno: 28.03.2018
Drsný vzkaz kvůli vlasům 2
Autor: twitter.com Drsný vzkaz kvůli vlasům 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V každém vztahu se najdou věci, které nás na tom druhém trápí. Nikdo není perfektní a naopak bychom řekli, že upřímnost a otevřenost jsou věci, které jsou ve vztahu klíčové. Nicméně – existuje nějaká hranice, že jo.


Tenhle týpek nicméně onu hranici nekompromisně spálil potom, co svojí 20letou holku naprosto brutálně setřel v drsném vzkazu. Našel totiž chumáč jejích vlasů v pokoji. Zřejmě se to nestalo poprvé, a protože už toho měl dost, tak trochu vybouchl. Tohle jí napsal:

„Máš zákaz česání se v mém pokoji. Už mě nebaví všude nacházet tvoje zk*rvené vlasy, kdybych tě poslal do pí*i a pořídil si border kolii, která by tady třikrát do týdne přespávala, vypadalo by to úplně stejně.“ No. Takhle jsme si tu upřímnost a otevřenost rozhodně nepředstavovali.

Každopádně Twitter se dívky rychle zastal, a do kluka se naopak lidé pustili za to, že si své přítelkyně vůbec neváží. Převážně proto, že je mnohem hezčí, než na co by v teorii měl mít. Zvláštní logika, ale chápeme, že se tady trochu nabízí. Koneckonců, pokud se rozejdou, dostane slečna určitě plno nabídek, ve kterých jí pánové budou lákat na česání ve svých pokojích.

Článek je zařazen v: týpek , brutální vzkaz , vlasy , přítelkyně , Twitter