FOTO: Týpek se dozvěděl o nevěře své manželky bizarním způsobem. Prozradila ji streamovací služba!

Asi není žádný dobrý způsob, jak přijít na nevěru své manželky, ale to, jak se dozvěděl tenhle týpek o manželčině nevěře považujeme za vyloženě příšerný!

Přestože jsou streamovací služby zdrojem skvělé zábavy, můžou přinést také mnoho svárů. Ať už je to proto, že se nemůžete s partnerem dohodnout, jaký film si večer pustíte, dáte přístupové heslo příliš mnoha kámošům, anebo se těšíte na nový díl oblíbeného seriálu a on nikde. Tohle všechno je ale nic oproti tomu, jakou šílenou zkušenost zažil jeden týpek, který se o ni rozhodl podělil na Reddit.

Při přihlášení na svůj účet totiž zjistil, že manželka, se kterou se rozvádí, si za něho pěkně rychle našla náhradu. Přišel mu e-mail, ve kterém stálo, že mu byly změněny přihlašovací údaje a na účet se nelze přihlásit. Aby toho všeho nebylo málo, muž, se kterým ho jeho žena podváděla si změnil název účtu na „Týpek, který ti pích* bývalou manželku“.

Chudák manžel dodal, že po tom všem, čím si prochází, to pro něj byla pořádná facka a doufá, že „hrdličky“ zasáhne pořádně tvrdě karma.


Přečtěte si také