Virály

29. května 2022 19:20

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek šel se svojí kočkou k veterináři, protože se chovala zvláštně. Tam se dozvěděl, že to je kvůli němu

Majitel dostal o svou kočku strach, protože se začala chovat divně, a tak s ní zamířil k veterináři, kde se dozvěděl překvapivou informaci.

Pětadvacetiletý Harry Jones si tam totiž od veterináře vyslechl, že jeho kočka Helen má dost jeho společnosti. „Začala se chovat zvláštně, škrábala na dveře a velice hlasitě mňoukala, což před tím nedělala,“ řekl muž pro deník The Mirror.

„O pár týdnů později se mi vyčůrala do postele a pak i na podlaze. Opravdu mi dávala najevo, že není šťastná,“ pokračoval s popisováním Harry. Protože se bál, že by Helen mohla mít nějakou infekci nebo jinou nemoc, objednal se k veterináři. Ten zvíře prohlédl a neobjevil žádný fyzický problém. Pak Harrymu sdělil, že jeho kočka nejspíš potřebuje víc osobního prostoru. Veterinář se ptal, zda se v poslední době něco změnilo, načež mu Harry řekl, že před pár týdny podstoupil operaci ucha, takže trávil více času doma.

Zvířecí doktor mu pak vysvětlil, že změna režimu u kočky mohla vyvolat stres, a ona tak mohla začít být jednoduše „unavená“ z toho, že Harryho vidí každý den. A proto mu začala dávat podobnými signály najevo, že potřebuje trochu více osobního prostoru. „Obvykle je docela mazlivá a ráda se mnou spí v posteli a podobně. Ale evidentně se jí ze mě jen udělalo špatně,“ okomentoval situaci s humorem mladík.

Sdílejte článek
Štítky kočka postel veterinář veterinární lékař Daily Mirror Harry Jones

Přečtěte si také