Virály

5. března 2019 12:14

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek si koupil od holčiček krabici sušenek. Později byl zatčen za pašování heroinu!

První zdání občas klame.

Není vždy vše tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Přesvědčila se o tom teď i maminka dvou skautských holčiček, které v zimě prodávaly své pověstné sušenky. Jednoho dne za nimi přišel cizí muž, který zrovna nakupoval v obchodě s potravinami, před kterým dívky stály, a koupil si od nich všechny krabice sušenek v hodnotě zhruba 12 tisíc korun, aby se holčičky mohly vydat domů do tepla. Nadšená maminka byla pochopitelně radostí bez sebe, pánovi za dobrý skutek poděkovala a dívky s ním vyfotila.

Její fotka byla na sociálních sítích následně sdílena desítkami tisíc lidí z celého světa. Chytly se jí také média. No a právě díky nim o necelý den později maminka holčiček Kayla Dillard zjistila, že ten samý muž byl ještě tentýž den zatčen FBI v rámci rozsáhlé drogové operace, jejíž byl muž součástí. Ten je nyní obviněn z pašování heroinu a dalších látek, jejichž cena se pohybuje okolo 22 milionů. Ano, „hups“ je to správné slovo.

Na tomhle příběhu se krásně ukazuje, že i pašeráci drog a de facto gangsteři jsou jenom lidi, kterým ještě navíc nedělá problém dělat dobré skutky. Bohužel v tomhle případě už pár sušenek na nápravu karmy nestačilo. Ale i tak hezký.

Sdílejte článek

Přečtěte si také