návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Týpek si koupil štěně. Později ale zjistil, že to vůbec není pes! Poznáte, co si přinesl domů?

Když si chcete pořídit štěně, ale nepoznáte, jak vypadá pes.
Vydáno: 16.10.2018
Místo štěně krysa 2
Autor: WeChat/Btime.com Místo štěně krysa 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jako chápeme, že ta zvířecí biologie není občas úplně jednoduchá záležitost, ale tak nějak jsme žili v domnění, že psa ještě každý pozná. No, zjevně tomu tak není.

Jeden týpek z Číny si totiž chtěl pořídit malé štěně, aby doma nebyl tak osamělý. Později se však ukázalo, že to, co má doma, vůbec není pes. První podezřelou věcí byla nízká cena (tady by se asi většina normálních lidí zarazila) a druhou pak následně ne-tak-úplně-psí chování.

Po pár dnech, kdy mu to začínalo být divné, sdílel fotky svého nového domácího mazlíčka na internet, a světe div se, ukázalo se, že má doma malou krysu. Přesněji řečeno se jednalo o bambusovou krysu, která jí – hádáte správně – bambus, a je především nočním savcem, čili přes den výhradně spí. Po takovém zjištění se týpek rozhodl asi pro tu nejlepší možnost, a krysu vrátil, aby se mohla přesunout do těch správných podmínek. My osobně pak doufáme, že si rozmyslel i toho psa… někteří lidé by se zkrátka o zvířata starat neměli. Obzvlášť, když nedokážou rozeznat malé hlodavce od psů.

Pes, který nevidí a neslyší 9

GALERIE: Hluchý a slepý pes zůstal v útulku a nikdo ho nechtěl. Jeho fotky poté, co konečně našel paničku, vás rozpláčou

Bizarní módní přehlídka se tříprsými modelkami 3

GALERIE: Nejbizarnější módní přehlídka všech dob? Po molu se procházely modelky se třemi PRSY!

Článek je zařazen v: pes , štěně , domácí mazlíček , krysa , týpek , Čína