Virály

30. dubna 2020 11:54

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek si nechal vytetovat tvář epidemiologa ze své země! Kam si ho proboha umístil?

Státní epidemiolog jako inspirace pro tetování? V době pandemie je možné vše!

Švédský epidemiolog Anders Tegnell se i přes vysokou úmrtnost v zemi a obecně špatně zvládnutou situaci s pandemií těší mezi občany velké popularitě. Švédsko totiž razí liberálnější cestu, která zahrnuje minimum opatření a relativně benevolentní přístup. Což je přesně důvod, proč v zemi na nemoc COVID umírá tolik lidí.

Nehledě na to ale existuje početná skupina lidí, která je ráda, že je politici nesužují kdejakými zákazy. Nejvíc za to pak podle všeho vděčí právě Tegnellovi. Není to samozřejmě první epidemiolog, který se ve své zemí aktuálně těší velké popularitě. To samé platí o Anthony Faucim z USA nebo Romanu Prymulovi u nás. I to je nejspíš důvod, proč se pravděpodobně nacházíme na prahu nového trendu.

Tvář švédského epidemiologa je teď totiž čerstvě v nabídce i jistého tatéra Zashaye Risssanena Tastase. A má už dokonce i svého prvního nositele. Hlavu lékaře si nechal na paži vytetovat 32letý Gustav Lloyd Agerblad, který si cení přístupu, který Tegnell razí. Je možné, že brzo začneme na ulicích potkávat více lidí s potetovanými hlavami epidemiologů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také