návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Týpek skončil s nožem v zádech! V pařbě ale pokračoval dál. Takhle vypadá největší kliďas na světě

Nůž v zádech? Nevadí. Pařit se musí dál!
Vydáno: 09.03.2018
Takhle vypadá frajer
Autor: FocusOn News Agency Takhle vypadá frajer

Co byste dělali, kdyby vám někdo doslova vrazil nůž do zad? Začali vyšilovat, tak jako každý normální člověk, nebo k tomu přistoupili stylem tohohle týpka?

Jeden Brazilec nedávno popíjel se svými kamarády v místní hospodě, když vyšel ven, aby si na chvíli užil nerušené konverzace. V ten moment k němu ale někdo přiběhl a vrazil mu nůž do zad. Elionardo, jak se Brazilec jmenuje, zprvu nic necítil. Když mu pak jeho kamarádi řekli, že má v zádech nůž, nechtěl tomu věřit.

Lékaři mu ho později vytáhli a sdělili mu, že měl obří štěstí, protože nůž nezasáhl žádné důležité orgány ani míchu. Elionardo tvrdí, že se ten večer s nikým nehádal, kdo na něj tedy zaútočil, netuší. Tak či tak, stát se terčem podobného útoku a zůstat přitom naprosto v klidu, dokonce dál pít a bavit se, to chce hodně klidnou povahu.

Článek je zařazen v: nůž , záda , party , týpek , zranění

reklama