návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Týpek skončil s nožem v zádech! V pařbě ale pokračoval dál. Takhle vypadá největší kliďas na světě

Nůž v zádech? Nevadí. Pařit se musí dál!
Vydáno: 09.03.2018
Takhle vypadá frajer
Autor: FocusOn News Agency Takhle vypadá frajer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co byste dělali, kdyby vám někdo doslova vrazil nůž do zad? Začali vyšilovat, tak jako každý normální člověk, nebo k tomu přistoupili stylem tohohle týpka?

Jeden Brazilec nedávno popíjel se svými kamarády v místní hospodě, když vyšel ven, aby si na chvíli užil nerušené konverzace. V ten moment k němu ale někdo přiběhl a vrazil mu nůž do zad. Elionardo, jak se Brazilec jmenuje, zprvu nic necítil. Když mu pak jeho kamarádi řekli, že má v zádech nůž, nechtěl tomu věřit.

Lékaři mu ho později vytáhli a sdělili mu, že měl obří štěstí, protože nůž nezasáhl žádné důležité orgány ani míchu. Elionardo tvrdí, že se ten večer s nikým nehádal, kdo na něj tedy zaútočil, netuší. Tak či tak, stát se terčem podobného útoku a zůstat přitom naprosto v klidu, dokonce dál pít a bavit se, to chce hodně klidnou povahu.

Článek je zařazen v: nůž , záda , party , týpek , zranění