Virály

22. února 2021 17:53

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Týpek svou přítelkyni tajně nafotil se zásnubním prstenem! Jaká byla její reakce?

Muž strávil několik dní focením zásnubního prstýnku spolu se svou nastávající. Ta o ničem nevěděla, protože to dělal tajně.

29letý Wil Odinsson si nechal vyrobit prsten na zakázku pro svou partnerku Sharilyn Owensovou a zpočátku měl v úmyslu pořídit jeden snímek, na kterém tajne prstýnek vyfotil spolu s ní. Nakonec ho to ale začalo nesmírně bavit, a tak začal fotit prsten na různorodých místech se svou partnerkou. Jen během dvou dnů se mu povedlo pořídit celkem 18 fotografií. Jeho přítelkyně prý úplně zapomněla na to, že je Wil tak veselé povahy. Nakonec ji však potěšilo, když se jí na jejich lyžařské dovolené v Pensylvánii konečně zeptal. Wil k tomu dodal, že to bylo vzrušující a kolikrát už se bál, že se nechá chytit – kroutil prsty mimo její zorný úhel tak, aby nic neviděla.

Wil chtěl najít pro její prsten něco zvláštního a osobního, protože věděl, že není příliš na diamanty, a nakonec našel inspiraci u jejího vysněného auta. Forditový prsten tedy byl inspirován jejím vysněným vozem, Mustangem z roku 1965, který měl původně tyrkysovou barvou za soumraku a kterou v současné době obnovuje. Sharilyn řekla, že je vidět, že to od něj bylo gesto z lásky, protože ví, že se snaží starého Mustanga obnovovat a ví, jak moc pro ni to auto znamená – je jejím absolutním snem. Tyrkysovou barvu z tohoto roku měly jen tři procenta automobilů. Romantické gesto ji dojelo a řekla svoje ano.


Přečtěte si také