Virály

16. ledna 2018 11:47

redakce Prima Lajk

FOTO: Týpek vyhrál neskutečných 10 miliard korun! Jako první udělal něco, co by nejspíš provedl každý z nás!

20letý borec je přezdíván jako nejšťastnější týpek na světě.

Některé příběhy zkrátka nevymyslíš. Tak například napadlo vás už někdy, co byste udělali jako první věc poté, co by vám v loterii padl obří jackpot ve výši zhruba 10 miliard korun? Ne? Tak možná začněte přemýšlet, v životě totiž nikdy nevíte.

Přesně tohle se totiž stalo 20letému Shanu Misslerovi z Floridy. Ten vyhrál minulý pátek v loterii Mega Millions částku rovnou 451 milion dolarů a jeho první reakce? Status na Facebooku o třech slovech: „Oh. My. God.“ Překlad v tomhle případě fakt asi nebude nutný.

Shane byl jediným vítězem daného slosování a nemusel se tak o výhru s nikým dělit. Sám přitom přiznává, že čísla ani nevymyslel on, místo toho je nechal vyplnit automaticky na pobočce 7-Eleven, kde los pořizoval. Prostě štístko. Shane si záhy udělal kurz ve finančnictví a slíbil, že s penězi hodlá naložit rozumně, jako například pomoc rodině a chytré investice. Už jeho první rozhodnutí ale spoustu lidí překvapilo, když si nechal vyplatit zhruba 60 % výhry hned, místo celé částky průběžně.


Přečtěte si také