návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Týpek zmlátil pedofila, co znásilňoval malého chlapce. Teď mu hrozí trest vězením

Hrdinství teď možná připraví mladého muže o hodně vzácný zážitek.
Vydáno: 27.03.2019
Týpek zmlátil pedofila, teď mu hrozí vězení 2
Autor: WJM/Eastlake Police Týpek zmlátil pedofila, teď mu hrozí vězení 2

20letý Richard Adams si podle všeho pral prádlo v jedné z clevelandských prádelen, když si náhle všiml, jak 17letý teenager znásilňuje 5letého chlapce. Adams popsal, jak v něm okamžitě vzplanul vztek poté, co zahlédl mladého pedofila strkat penis k chlapcovým ústům.

Adams útočníka odstrčil a následně zmlátil do takové míry, že se nemohl sám zvednout, byl celý od krve a na místo musela být přivolána záchranka. Pak se ale sám příliš nevyznamenal, když vytáhl telefon a zakrváceného mladíka začal natáčet na zemi, kterak ho vyslýchá a tahá z něj doznání. Video bylo později smazáno, Adams od té doby již přiznal, že videa lituje.

Policie zadržela jak muže podezřelého ze znásilnění 5letého, tak Adamse, kterému teď hrozí vězení. Ten svého činu nelituje, zároveň však přiznává, že má obavy z toho, že kvůli soudu nyní přijde o narození svého syna. Lidé mezitím už spamují policejní oddělení prosbami o propuštění Adamse za to, co udělal pro dobro tamější komunity. Ta tak byla nucena vydat prohlášení, ve kterém stručně řečeno říká, že udělá vše proto, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost.

WJM/Eastlake Police

Článek je zařazen v: pedofil , policie , chlapec , týpek , vězení , trest

reklama