návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Týpkovi s vtipným jménem píšou na kelímek tuhle šílenou sprosťárnu! Baví tím celý internet

S tímhle slovem na kelímku kávy byste po městě chodit nechtěli.
Vydáno: 21.03.2018
Týpek se sprosťárnou na kelímku
Autor: Instagram.com Týpek se sprosťárnou na kelímku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud už jste někdy byli na kávě v populárním řetězci Starbucks, nejspíš víte, že vám baristé na kelímek píšou vaše jméno. To má dva účely. Prvním je se sblížit, abyste se cítili v přátelském prostředí, kam se budete chtít vracet, a druhý – abyste si na konci baru mohli vyzvednout to správné tall cafe latte s dvěma shoty origin espressa, pumpičkou karamelu, sójovým mlékem ohřátým na dětskou teplotu a samozřejmě bez pěny.

 

Problém je, že často baristé buď správně neslyší, nebo – a to se stává mnohem častěji – jednoduše nevědí, jak se vaše jméno píše. K tomu dochází především v zahraničních kavárnách, a jeden takový případ se teď stal i ve Skotsku, kde si jistý Cam Ashmall sem tam zašel do Starbucksu pro kafe. Problém je, že písmeno A v jeho jméně často připomínalo U, takže místo „Cam“ odcházel s kelímkem označeným jako „Cum“. No a tohle slovíčko v překladu znamená doslova ejakulát.

Nešťastná záměna, nebo záměr?
Autor: Deadline News Nešťastná záměna, nebo záměr?


Jak si tedy dovedete představit, Cam nebyl zrovna dvakrát nadšený. Když se to stane jednou, zasmějete se. Podruhé už je to trochu otravné, no, a když se to děje pořád, začne vás to jednoduše štvát. A tak si Cum, pardon, Cam stěžoval rovnou zástupcům společnosti. Svými fotkami dělal řetězci na internetu slušnou (i když spíše negativní) reklamu, usmyslel si tedy, že jako kompromis baristům vše odpustí, když ho společnost pošle na dovolenou do Afriky. Odpovědi se zatím nedočkal a upřímně pochybujeme, že mu tenhle plán vyjde, rozhodně na něj však zareagoval zbytek internetu, a ten se na jeho účet solidně baví.

Lidé se Camovi smějí, že mu to baristé beztak dělají naschvál. Někdo další pak Camovi pro jistotu poradil, ať se přejmenuje na nějaké standardní jméno, například Tim, Steve, nebo George. Podle nedávné fotky z Instagramu to ale vypadá, že aspoň v Polsku Camovi jméno nepletou. Třeba je řešením se přestěhovat. Tak či tak, přejeme Cumovi hodně štěstí.

Článek je zařazen v: káva , cafe latte , jméno , Starbucks , Skotsko , Instagram