Virály

21. dubna 2019 18:44

redakce Prima Lajk

FOTO: Učitelka napsala žákovi k domácímu úkolu tento šílený vzkaz. Naštvaný otec ho sdílel na Facebooku. Čím ho tolik vytočil?

Tohle by se nelíbilo snad žádnému rodiči. Když otec uviděl vzkaz, který učitelka napsala jeho synovi do sešitu s domácím úkolem, začal oprávněně zuřit.

Otec dítěte, Chris Piland, nevěřícně zíral do sešitu s domácím úkolem. Pak se rozhodl podělit se se vzkazem od učitelky na Facebooku. „Syn přišel s tímhle vzkazem domů a já se cítím frustrovaný z toho, že tohle někdo dokáže napsat dítěti k jeho práci. Skvělá motivace,“ napsal na sociální sítě. Jeho syn zatím chodí jen na základní školu. V jeho domácím úkolu stálo: „Naprosto žalostné. Odpověděl 13 za 3 minuty. Smutné.“

Vzkaz s domácím úkolem se okamžitě stal virálním a naštvaní rodiče dokonce sepsali petici, aby učitelka, která vzkaz napsala, byla ze školy propuštěna. S tím ale nesympatizují úplně všichni. Odpůrci jejího vyhazovu tvrdí, že vzkaz byl mířen spíš rodičům. „Myslím, že její komentář byl směřován k rodičům a naprosto oprávněně. Odhlašte se ze sociálních sítí a trénujte se svým dítětem,“ doporučila jedna z komentujících. Učitelku nicméně již prověřuje školní rada.

Sdílejte článek

Přečtěte si také