Virály

20. září 2022 13:19

redakce Prima Lajk

FOTO: Učitelka sexuálně obtěžovala svého studenta. Co všechno dělala?

Bývalá učitelka z Floridy byla zatčená poté, co vyšlo na povrch její nevhodné chování.

Devětatřicetiletá Julie Hooverová pracovala jako učitelka na křesťanské škole. Během své kariéry pedagoga se však měla dopustit sexuálního obtěžování nezletilého studenta, a to dokonce v několika případech.

Na začátku dubna probíhal školní ples, na kterém měla Julie Hooverová nutit alkoholický drink jednomu ze svých studentů. Chtěla, aby si dal do pusy brčko z jejího drinku. Podle ostatních zaměstnanců měli pracovníci školy alkohol vzadu, který mohli konzumovat poté, co studenti odešli.

Mladík následně řekl vyšetřovatelům, že když byl na tanečním parketu, učitelka na něj začala „twerkovat“ a on se cítil nepříjemně. Nejméně dva lidé se učitelku pokusili přimět, aby s nevhodným chováním přestala. Hooverová byla zatčena na základě nových obvinění 7. září, nicméně podle záznamů už zřejmě není ve vazbě.

Podle dostupných informací to však není poprvé, co se učitelka dopustila nevhodného chování. V červnu byla zatčená za to, že si vyměňovala zprávy se sexuálním podtextem s 18letým absolventem střední školy. Matka studenta našla jejich zprávy v telefonu. Jejich korespondence obsahovala i plán, jak se student vplíží do domu Hooverové, zatímco bude její manžel v práci.

Sdílejte článek
Štítky učitelka Florida sexuální obtěžování student Julie Hoover

Přečtěte si také