Virály

27. března 2019 11:59

redakce Prima Lajk

FOTO: Učitelku vyhodili z práce za to, že se prý oblékala jako prostitutka! Jaký byl její nejžhavější kostýmek?

V Rusku dostává tvrdá škola zcela nový význam.

Z dalekého Ruska k nám moc hezkých příběhů nepřichází, o to spíš máme radost, když můžeme informovat o něčem tak pěkném a ze života, jako je tahle právě zpráva. Ředitel jedné základní školy totiž zkoušel přinutit učitelku Tatyanu Kuvshinnikovu (odteď jen učitelku Taťánu), aby dala výpověď za to, že na své sociální síti sdílela sexy fotku v růžových šatech.

Některé naštvané rodiče totiž fotka pobouřila a ti si následně u ředitele stěžovali. Ten tak zaujmul vysoce omezený postoj a učitelce Taťáně na férovku v dopise napsal, že se obléká jako prostitutka. Není divu, že se do ní někteří žáci zamilovali, a odtud už je to prý jen krůček k pedofilii. WOW. To vyeskalovalo rychle, že?

Každopádně nemějte strach, pokud vám na předchozích řádcích začala být soudružka Taťána sympatická. Podle všeho si ji totiž všiml ruský ministr školství pro danou oblast (v ruské politice musí být sranda, teda dokud jste naživu) Maxim Kostenko, který se k fotce vyjádřil slovy: „Nevidím na tom nic špatného, dobrých učitelek je málo, takže jí seženeme lepší místo.“ Můžeme se jen domnívat, jak asi skončí zpátečnický a problémový ředitel výše zmíněné základky.

Sdílejte článek
Štítky škola učitelka žáci prostitutka šaty Rusko

Přečtěte si také