Virály

27. ledna 2020 14:54

redakce Prima Lajk

FOTO: USA zveřejnily uniformu své vesmírné armády. Všichni poukazují na tuhle vtipnou věc!

Všimnete si, co připomínají uniformy vesmírné armády USA?

Donaldu Trumpovi se lidé směji za ledacos. Od oranžové barvy pleti přes hloupé proslovy, vymýšlení neexistujících slov, mizerná strategická rozhodnutí, neúspěšné podnikatelské záměry až po jeho vlastní rodinu, především tedy nepovedené syny. Jednu věc mu ale nelze upřít. Má tak šílené nápady, že díky němu poznáváme věci, o kterých by se nám v životě ani nezdálo.

Poprvé v historii lidstva jsme tak velmi blízko skutečné hvězdné flotile, USA totiž zřídily Trumpův sen o Space Force armádě. Co přesně bude jejím cílem? Těžko říct. Jestli ale postaví Hvězdu smrti, jsme jedině pro. Ven už uniklo logo Space Force, které lidem připomíná logo federace ze Star Treku, a teď už známe i podobu uniforem členů této armádní sekce. A lidé se opět směji a poukazují, že tady někdo zřejmě nemyslel.

Uniformy jsou totiž maskované. Jediný problém je, že ve vesmíru není půda, stromy, ani nic podobného. Maskování je tak naprosto zbytečné. Na druhou stranu, pokud si vzpomínáte dobře, v šestých Star Wars se odehrála bitva o Endor. A tam se zase maskáče hodily. Třeba vědí USA něco, co my ne. A co na ně říkáte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také