Kdo za papeže lajknul fotku modelky? 1
Autor: profimedia.cz Kdo za papeže lajknul fotku modelky? 1

FOTO: Vážně papež lajknul fotku sexy modelky? Vatikán přišel s nečekanou reakcí

rd. Publikováno: 20.11.2020
Oficiální instagramový účet papeže Františka lajknul fotku brazilské modelky. Vatikán chce zjistit, jak se to stalo.

reklama

Asi jste zaznamenali nejnovější kontroverzi katolické církve, kdy její hlava, papež František, lajknul na Instagramu fotku brazilské modelky Natalie Garabotto. Většině lidí sice rychle došlo, že se nejspíš bude jednat o nešťastnou náhodu, protože 83letý papež asi těžko spravuje svůj vlastní Instagram. Nicméně celá událost se rychle začala šířit všemi médii, a tak nyní Vatikán reaguje.

Církev pochopitelně odmítá, že by František nebo někdo z jeho týmu fotku lajknul záměrně. Vatikán tak kontaktoval zástupce Instagramu, aby dostal vysvětlení, jak mohlo k takovému incidentu dojít a jestli na vině není případná třetí strana jako např. nějaký hacker.

 

Každopádně modelka z celé událost momentálně těží nejvíc, protože její účet se okamžitě dost proslavil a ona sbírá fanoušky z celého světa, spousta z nich přitom předtím sledovala právě účet papeže Františka. A jen pro pořádek, ten prý občas schválí nějaký tweet, jinak se ale o veškerou jeho komunikaci skrze sociální sítě stará profesionální tým. No, tak teď už aspoň ví, o co přichází.

Orlando Bloom v sandálech s ponožkama 1

FOTO: Slavný Legolas si z Česka odvezl šílený módní výstřelek. Neuvěříte, jak se ukázal na veřejnosti

reklama