Zdravotnici vandalové posprejovali auto 1
Autor: profimedia.cz Zdravotnici vandalové posprejovali auto 1

FOTO: Zdravotnice skončila po 12hodinové šichtě v slzách! Vandalové jí před nemocnicí posprejovali auto

rd. Publikováno: 29.03.2021
Zdravotnice skončila v šoku poté, co jí vandalové poničili auto.

reklama

Jestli si někdo zaslouží v dnešní době odbiv a náš neskonalý respekt, jsou to jednoznačně zdravotníci, doktoři, sestřičky, záchranáři, zkrátka všichni, kdo denně nasazují krk, aby se starali o naše nemocné. O to větší hnus je, když se pak dočtete, že někteří lidé nemají ani to naprosté minimum pochopení a úcty k ostatním, aby nechali alespoň výše zmíněné zdravotníky na pokoji.

 

Zaměstnanci nemocnice v Bristolu včetně 27leté medičky Bronwen Newbury tak skončili nedávno celkem v šoku (i slzách) poté, co po dvanáctihodinové šichtě vyšli na parkoviště a objevili, že jejich auta někdo posprejoval vulgarismy a nadávkami. Na jednom autě pak stálo, aby lidé nevolali záchranky.

Těžko z takového nesmyslu něco vyčíst, jak ale Bronwen uvedla, po směně jí taková srážka s realitou naprosto smetla a vyrazila jí dech. A těžko se tomu divit. Nemocnice později uvedla, že celou záležitost nahlásila policii a ta momentálně pátrá po pachateli tohoto vandalismu. Snad bude dopaden a po zásluze potrestán. Mezitím už se našla dílna, která se nabídla auta zadarmo opravit. Aspoň že tak.

 

Nadějná surfařka zemřela při bizarní nehodě 1

FOTO: Nadějná surfařka zemřela při tréninku po zásahu BLESKEM! Chtěla se dostat na olympiádu

reklama