Virály

29. března 2021 14:10

redakce Prima Lajk

FOTO: Zdravotnice skončila po 12hodinové šichtě v slzách! Vandalové jí před nemocnicí posprejovali auto

Zdravotnice skončila v šoku poté, co jí vandalové poničili auto.

Jestli si někdo zaslouží v dnešní době odbiv a náš neskonalý respekt, jsou to jednoznačně zdravotníci, doktoři, sestřičky, záchranáři, zkrátka všichni, kdo denně nasazují krk, aby se starali o naše nemocné. O to větší hnus je, když se pak dočtete, že někteří lidé nemají ani to naprosté minimum pochopení a úcty k ostatním, aby nechali alespoň výše zmíněné zdravotníky na pokoji.

Zaměstnanci nemocnice v Bristolu včetně 27leté medičky Bronwen Newbury tak skončili nedávno celkem v šoku (i slzách) poté, co po dvanáctihodinové šichtě vyšli na parkoviště a objevili, že jejich auta někdo posprejoval vulgarismy a nadávkami. Na jednom autě pak stálo, aby lidé nevolali záchranky.

Těžko z takového nesmyslu něco vyčíst, jak ale Bronwen uvedla, po směně jí taková srážka s realitou naprosto smetla a vyrazila jí dech. A těžko se tomu divit. Nemocnice později uvedla, že celou záležitost nahlásila policii a ta momentálně pátrá po pachateli tohoto vandalismu. Snad bude dopaden a po zásluze potrestán. Mezitím už se našla dílna, která se nabídla auta zadarmo opravit. Aspoň že tak.

Sdílejte článek
Štítky nemocnice auto zdravotníci Bristol zdravotnický pracovník vandalové směna Bristol

Přečtěte si také