návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

FOTO: Žena bodla svého přítele poté, co jí zabránil sbalit si víc oblečení na dovolenou. Na co se vymluvila?

Žena bodla přítele kvůli oblečení na dovolenou.
Vydáno: 11.06.2019
Žena bodla přítele kvůli hádce u balení 2
Autor: istock.com Žena bodla přítele kvůli hádce u balení 2

Policie v Middletonu teď přijela k bizarnímu případu napadení. Žena bodla svého přítele v záchvatu vzteku poté, co ji zabránil v balení dalších věcí na dovolenou. Žena prý muže bodla kuchyňským nožem do bicepsu, následně začala panikařit a křičet, že se zabije. Policisté museli situaci na místě uklidňovat, pobodaný přítel nicméně se svojí přítelkyní zůstal i po incidentu.

Lesley Bradbury 1
Autor: facebook.com Lesley Bradbury 1

Za ten byla nicméně 50letá žena stejně odsouzena ke dvanácti měsícům podmíněného vězení. A to i přesto, že se u soudu bránila tím, že trpí psychickou poruchou, kvůli které má potřebu hromadit věci. Když ji tak přítel vyhodil sbalené věci z auta, dostala patologickou potřebu se bránit. Soud na tuto okolnost přihlédnul, zároveň ale upozornil, že stačilo s nožem bodnout o trochu vedle, a řešil by se mnohem závažnější zločin.

Článek je zařazen v: oblečení , bodnutí , Žeňa , muž , policie , útok , nemoc , soud , vězení

reklama