návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Žena byla měsíce nadržená kvůli vzácné nemoci. S manželem nesměla mít sex!

Žena byla konstantně vzrušená.
Vydáno: 09.04.2020
Syndrom permanentního sexuálního vzrušení 2
Autor: profimedia.cz Syndrom permanentního sexuálního vzrušení 2

Co dělat, když vás měsíce trápí konstantní vzrušení, touha po sexu, a erotické napětí, které ne a ne jít pryč? Lior Ofir Schwartz z Floridy a její partner tuto situaci vyřešili tak, že zkrátka přestali mít sex. Úplně. Na 4 měsíce. Protože nic jiného jim nezbývalo.

Syndrom permanentního sexuálního vzrušení 1
Autor: profimedia.cz Syndrom permanentního sexuálního vzrušení 1


Vše začalo tak, že Lior začala pociťovat vzrušení u svých intimních partií, aniž by přitom byla v situaci, kdy by k němu mělo docházet. Časem tak měla velké bolesti a sex s jejím partnerem se stal z toho důvodu prakticky nemožný.

28letá žena následně u lékaře zjistila, že trpí tzv. syndromem permanentního sexuálního vzrušení, to v kombinaci s dalšími zdravotními problémy v oblasti pánve a močové měchýře vedlo k tomu, že po zbytek roku musela Lior podstoupit náročnou tělesnou terapii. Teprve po čtyřech měsících byla Lior opět natolik zdravá, aby si mohla znova vychutnat normální sex. Dodnes však musí používat lubrikant a dilatátor 15-30 minut před stykem, aby celý proces pro sebe i partnera zpříjemnila.

Článek je zařazen v: Žeňa , Sex , nadržená , syndrom , vzrušení

reklama