Virály

8. listopadu 2020 16:36

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena dala výpověď a všechno prodala, aby se přestěhovala za láskou z Tinderu. Co se dozvěděla před odletem?

Láska na dálku nikdy nefunguje. Tenhle příběh je toho dobrým příkladem.

Stephanie Gorton zažila před pár lety něco, co je nám všem dobře známé. Zamilovala se. Ale až po uši. Svoji lásku nicméně potkala přes Tinder a vzhledem k tomu, že její protějšek pocházel ze Skotska a ona je původem z Austrálie, chodili spolu necelý rok na dálku. Nicméně hodně cestovali, a tak se pravidelně setkávali a vše napovídalo tomu, že spolu jednou skončí.

Jenže týden před odletem do Skotska – v době, kdy už Stephanie prodala svoje auto, svůj dům, dala výpověď v práci a byla sbalená na cestu – se od svého přítele dozvěděla, že z toho nejspíš nic nebude. Našel si totiž jinou. A to Stephanie naprosto zničilo.

Týdny strávila v posteli s pláčem, navíc musela trapně znovu prosit o práci, nehledě na finanční ztráty. Naštěstí má tento příběh ale šťastný konec. Po truchlícím období si totiž žena našla nové hobby. Začala zahradničit. Po roce se pak z hobby stala nová práce, kdy si otevřela vlastní firmu, najala několik pracovníků a dnes už má dokonce její bývalá firma několik poboček. Proč bývalá? Protože ji prodala za obří peníze a začala podnikat v jiné oblasti – jinými slovy obrátila svůj život naruby a vše tak se Stephanie dopadlo dobře. Bůhví, kde by dnes byla nebýt tehdejšího rozchodu. Takže hlavu vzhůru, rozchodem nikdy nic nekončí, pokaždé je to jen nový začátek.


Přečtěte si také