Virály

18. října 2022 14:44

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena dostala od letecké společnosti kompenzaci za to, že seděla mezi dvěma obézními lidmi. Kolik jí dali?

Žena si stěžovala, že neměla během letu dostatek prostoru, jelikož seděla mezi dvěma obézními lidmi.

Sydney Watsonová svou stížnost sdílela na Twitteru poté, co během letu se společností American Airlines seděla mezi dvěma „obézními“ lidmi, kteří podle ní byli „tak tlustí, že by neměli být v letadle“. Žena si v příspěvku mimo jiné stěžovala na to, jak se vedle ní ti dva lidé během tříhodinového letu potili a dotýkali se jí bez jejího souhlasu. Od letecké společnosti žena požadovala vyjádření.

A když se konečně dočkala, nebyla z něj příliš nadšená. Společnost ji upozornila na to, že její pasažéři jsou různých tvarů a velikostí. Zpráva končila: „Omlouváme se za to, že jste se během letu cítila nekomfortně.“ Abychom pravdu řekli, není povinnost leteckých společností vyžadovat od pasažérů informace o jejich váze a výšce. Každopádně American Airlines pak ještě dodala, že nabízí různé velikosti sedadel, které si může každý cestující sám vybrat podle toho, co mu sedí nejlépe.

Watsonovou to však ještě více rozčílilo a nehodlala se s jejich reakcí smířit. Nakonec si žena přece jen vybojovala své a od letecké společnosti získala finanční kompenzaci v podobě 150dolarového kreditu. Není jasné, jestli jejich nabídku přijala, ale v jejím dalším příspěvku na Twitteru psala o tom, že by tuto částku raději věnovala někomu z nich na členství ve fitness centru nebo pomoc s osobním trenérem.


Přečtěte si také