Virály

23. června 2022 19:52

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena má 21 dětí s tureckým milionářem, kterého zatkli. Co bude dělat?

Matka promluvila poté, co jejího manžela zatkla policie a ona zůstala sama na všechny děti.

Kristina Ozturk má 22 dětí – 21 jsou děti z náhradního mateřství a všem je do dvou let. Po zatčení jejího sedmapadesátiletého muže se tato čtyřiadvacetiletá žena ocitla se všemi dětmi úplně sama. Galip Ozturk byl zatčen za praní špinavých peněz a falšování dokumentů. A aby toho nebylo málo, je na útěku před tureckými úřady v souvislosti s vraždou, která se stala v roce 1996.

Byl odsouzen na doživotí a proti rozsudku se v roce 2018 odvolal, soud však jeho odvolání zamítl. Kristina od té doby na svém Instagramu popisovala, že od jeho odsouzení trpí pocity osamělosti, ačkoliv je obklopená svými milovanými dětmi. „Byla jsem zvyklá na to, že můj manžel je vždycky doma, vždycky tady. Od té doby, co pracoval z domova, jsme spolu trávili většinu času. A když jsme večer dali děti do postele, neustále jsme si povídali,“ napsala v jednom ze svých příspěvků.

„Teď je to pro mě těžší než kdy jindy, nesnesu jeho nepřítomnost. Nedokážu spát a probouzet se sama. Nevidím jeho úsměv, neslyším jeho hlas, necítím jeho objetí. Je to nesnesitelné,“ popisovala své niterní pocity Kristina. Dodala také, že ji zachraňují alespoň dopisy, které s manželem posílají. Vysvětlila, že nikdy nepočítala s tím, že bude muset posílat korespondenci, čekat na dopisy od své lásky nebo čelit tomu, že si její slova čtou cizí lidé předtím, než se dostanou ke Galipovi. „Brečím bolestí a štěstím zároveň, když dostávám jeho odpovědi. Když čtu jeho slova plná lásky a slibů, že se brzy vrátí domů,“ uzavřela Kristina.

Ta na svých sociálních sítích sdílí pozitivní příběhy o tom, jak její manžel „pomohl potřebným“. Kristině mezitím s dětmi pomáhá 16 chův, které s nimi bydlí a které ji stojí přes 90 000 eur ročně, což je v přepočtu přes 2 miliony korun.


Přečtěte si také