FOTO: Žena má za sebou 34 schůzek v 19 zemích světa. Jaké rande bylo to nejhorší?

Žena, která se rozhodla procestovat svět, zároveň randí v každé zemi, kterou navštíví.

Na světě možná neexistuje nic svobodnějšího než si sbalit malý batoh se zásobami na jediný den a vyrazit do světa bez plánů, bez závazků a bez jasného cíle. Přesně to po smrti své matky učinila 40letá Loni James z USA, která svoji cestu započala v Londýně. Hned první večer si tam na Tinderu našla muže na schůzku, se kterým si nakonec vychutnala báječnou pětihodinovou večeři – od té doby ho však nikdy znova neviděla.

James totiž nezůstala jenom u rande v Londýně, za poslední rok totiž navštívila přes 19 zemí, kde měla dohromady 34 schůzek. Využila k tomu hned celou řadu aplikací, převážně ale Tinder, kde se setkala s mnoha odlišnými typy mužů. A zatímco většina jejích schůzek byla zábavná, napínavá a někdy dokonce milostná, došlo i na pár takových, které naopak příliš podle plánu neprobíhaly. Jednou ji například jeden muž v Turecku nechal čekat přes noc v jakémsi obchodě, zatímco venku byla bouřka, protože na sebe Loni nenechala sahat.

Na každé špatné rande ale vyšlo několik skvělých zážitků, které si žena plánuje uchovat ještě dlouhé roky. Její cesta přitom stále není u konce. James, která už má za sebou například Jordánsko, Kypr, Švýcarsko, Francii, Slovinsko nebo Norsko, by ráda procestovala co nejvíc zemí světa, randíčka i schůzky pak plánuje podnikat i nadále, protože kromě hledání toho pravého ony zážitky slouží i jako zábavný podklad pro její blog.

Sdílejte článek

Přečtěte si také