Virály

10. listopadu 2022 16:16

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena měla v životě neuvěřitelnou smůlu. Teď ale vyhrála v loterii tuhle obří částku

Na ženu z Británie se konečně usmálo štěstí.

Tohle je krásný příklad toho, že v životě nikdy nesmíme ztratit naději. Karen Parkinová z Anglie měla v životě neuvěřitelnou smůlu. Vše se u ní ale nakonec v dobré obrátilo, když v loterii vyhrála neuvěřitelných 300 000 liber, což je v přepočtu přes 8 milionů korun.

Jednapadesátiletá žena to měla v poslední době těžké a život se s ní příliš nemazlil. Musela se vzdát své práce řidičky kvůli zdravotním problémům. Začala totiž trpět artritidou páteře. Řešila finanční problémy a musela počítat každou korunu. „Obvykle mám hroznou smůlu. Když se má někomu stát něco špatného, většinou jsem to já,“ popsala žena.

V den kdy vyhrála, se vydala do obchodu, aby si koupila chleba a mléko. Když stála ve frontě, vzpomněla si na vítěze loterie a rozhodla se zakoupit dva stírací losy. Když přišla domů, nevěřila svým vlastním očím. Po zjištění, že vyhrála hlavní cenu, zavolala svému kamarádovi Tonymu, aby k ní přijel a zkontroloval to. Pohádková výhra se potvrdila a žena to oslavila sklenkou vína. Netrvalo dlouho a po obdržení milionové částky se Karen odměnila a koupila si nový obytný vůz značky VW a se svou maminkou chce na dovolenou na Maledivy. „Stále nemůžu uvěřit, že se to stalo. Život teď bude méně stresující a cítím se báječně,“ prohlásila šťastná výherkyně.


Přečtěte si také