návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Žena na sebe navlékla 4 kg oblečení, aby se vyhnula poplatku na letišti. Takhle šíleně pak nastoupila do letadla

Jak se vyhnout placení vysokých poplatků na letišti?
Vydáno: 22.04.2019
Žena nechtěla platit poplatek za příliš těžký kufr 2
Autor: facebook.com Žena nechtěla platit poplatek za příliš těžký kufr 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Letecké společnosti rády vydělávají tím, že si účtují všelijaké bonusové poplatky za služby typu extra zavazadlo, místo u okýnka, kratší čekací doba při boardingu atd., takže někdy toho už je zkrátka dost. A právě to teď vedlo 30letou Natalie Wynnovou, aby zkusila něco dost odvážného, zároveň ale taky hodně náročného.

Žena nechtěla platit poplatek za příliš těžký kufr 1
Autor: facebook.com Žena nechtěla platit poplatek za příliš těžký kufr 1


Aby se vyhnula placení bezmála dvou tisíců korun za to, že její kufr překračoval limit 6 kg, musela Natalie skoro polovinu oblečení navléknout na sebe, než ji pustili do letadla. V oblečení se prý doslova vařila, naštěstí ji ale uvnitř letadla letuška povolila šaty svléknout a umístit zpátky do kufru. Někteří další cestující se navíc předtím nabízeli, že její šaty uloží do svých kufrů. Vše tak nakonec vyšlo a matka pěti dětí nad leteckou společností šikovně vyzrála. Joey z Přátel by byl pyšný.

Článek je zařazen v: letiště , váha , kufr , oblečení , Žeňa