návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Žena objevila geniální způsob, jak rychle a úhledně zabalit dárky. Vyzkoušíte to?

Přišel už čas balení vánočních dárků a někdy to není vůbec lehké. Tahle žena vymyslela fajn způsob, jak na ně rychle vyzrát.
Vydáno: 23.12.2019
Dárky Vánoce
Autor: istockphoto.com Dárky Vánoce

Jestli už se taky těšíte na Vánoce, pravděpodobně přemýšlíte, jak zabalit vánoční dárky tak, aby se to vašim nejbližším líbilo. Není to tak zlé, když třeba balíte knížku, ale když se tvar balíku odchyluje od čtverce, jste tak trochu nahraní. Pak nemůžete najít konec lepicí pásky, protože role balicího papíru se rozprostírá přes celý stůl. Jedna žena vymyslela na balení dárků pěkný fígl. A jak to udělala? Použila mop na podlahu, anebo vy můžete použít i koště. Spočívá to v tom, že do balicího papíru dáte mop. Takže se pak nemá balicí papír neustále tendence stáčet zase do role. Potom můžete jednoduše vytáhnout jen tolik balicího papíru, kolik potřebujete na dárek. A nemusíte ho všelijak stříhat. Nemáte zač.

Balení dárků
Autor: Facebook/Extreme Budget DIY & Life Hacks Balení dárků
Článek je zařazen v: Vánoce , Vánoce 2019 , balení dárků , dárky , vánoční dárky

reklama