Děsivé vedlejší účinky antikoncepce 1
Autor: https://twitter.com/georgiaas00 Děsivé vedlejší účinky antikoncepce 1

FOTO: Žena popsala důvody, proč je antikoncepce strašné ZLO! Proč by chlapi měli radši nosit kondom?

rd. Publikováno: 16.07.2021
Antikoncepce je pořádné zlo. Tyhle důvody přesvědčí každého.

reklama

Prášky proti početí neboli antikoncepce byla lékařskou komorou poprvé schválena už někdy v 60. letech minulého století. Od té doby se pochopitelně vývoj pilulek posunul, navíc vznikly i další metody, jak umožnit lidem bezpečný sex, nicméně antikoncepce samotná zase takovou proměnou neprošla.

Pořád je to zatraceně nebezpečná chemie, která ženám může rozhodit celý organismus, způsobit u nich řadu zdravotních problémů, a nakonec natropit víc paseky než užitku. Celá věc je o to bizarnější a víc nefér, když si navíc vezmete, že jednoduché nasazení kondomu u muže má prakticky stejný efekt, a nikdo se kvůli tomu pak nemusí potýkat s hromadou vedlejších účinků.

 

Ostatně ty teď sdílela ve virálním tweetu 20letá Georgia, která se snažila mužům stručně vysvětlit, proč jsou antikoncepce takové zlo. Stačila jí k tomu přitom fotka informačního letáku, který dostala spolu s prášky. Kromě velikosti letáku vás pak nejspíš šokuje i samotný text v něm. Píše se v něm, že 1 z 10 žen hrozí nepravidelné krvácení, menstruační bolesti, změna libida, slabost, zvětšování a zmenšování prsou, či deprese. 1 ze 100 žen pak hrozí vyrážky, ještě větší bolesti, nechuť k jídlu a dál, 1 z 1000 žen pak můžou zaznamenat otoky, dýchací potíže, horší vyrážky, vady zraku, a u 1 z 10000 žen pak dokonce hrozí lupus, různé druhy rakovin, ztráta zraku, krvácení, různé krevní sraženiny či selhání jater a dalších orgánů. Jinými slovy – nasaďte si tu blbou gumu a nechte holky na pokoji.

Děsivé video s houpačkou nad propastí 1

DĚSIVÉ VIDEO: Ženy se houpaly nad 2 kilometry hlubokou propastí. Pak se řetěz na houpačce přetrhl

reklama