Virály

16. července 2021 15:24

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena popsala důvody, proč je antikoncepce strašné ZLO! Proč by chlapi měli radši nosit kondom?

Antikoncepce je pořádné zlo. Tyhle důvody přesvědčí každého.

Prášky proti početí neboli antikoncepce byla lékařskou komorou poprvé schválena už někdy v 60. letech minulého století. Od té doby se pochopitelně vývoj pilulek posunul, navíc vznikly i další metody, jak umožnit lidem bezpečný sex, nicméně antikoncepce samotná zase takovou proměnou neprošla.

Pořád je to zatraceně nebezpečná chemie, která ženám může rozhodit celý organismus, způsobit u nich řadu zdravotních problémů, a nakonec natropit víc paseky než užitku. Celá věc je o to bizarnější a víc nefér, když si navíc vezmete, že jednoduché nasazení kondomu u muže má prakticky stejný efekt, a nikdo se kvůli tomu pak nemusí potýkat s hromadou vedlejších účinků.

Ostatně ty teď sdílela ve virálním tweetu 20letá Georgia, která se snažila mužům stručně vysvětlit, proč jsou antikoncepce takové zlo. Stačila jí k tomu přitom fotka informačního letáku, který dostala spolu s prášky. Kromě velikosti letáku vás pak nejspíš šokuje i samotný text v něm. Píše se v něm, že 1 z 10 žen hrozí nepravidelné krvácení, menstruační bolesti, změna libida, slabost, zvětšování a zmenšování prsou, či deprese. 1 ze 100 žen pak hrozí vyrážky, ještě větší bolesti, nechuť k jídlu a dál, 1 z 1000 žen pak můžou zaznamenat otoky, dýchací potíže, horší vyrážky, vady zraku, a u 1 z 10000 žen pak dokonce hrozí lupus, různé druhy rakovin, ztráta zraku, krvácení, různé krevní sraženiny či selhání jater a dalších orgánů. Jinými slovy – nasaďte si tu blbou gumu a nechte holky na pokoji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také