Virály

9. listopadu 2020 10:59

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Žena přišla na to, že ji přítel podvádí, skrze jeho selfíčko! Uhádnete, kam se chybička vloudila?

Když poslal svojí holce partner fotku přes Snapchat, tak ji to hodně zarazilo. Všimla si totiž na fotce něčeho, co by tam rozhodně nemělo být.

Se svým přítelem byla 24letá Sydney Kinsch už čtyři roky. Jejich krásný vztah ale dospěl konce, když jí její partner poslal fotku, podle které zjistila, že ji podvádí. Sydney se o fotku pak podělila na svém TikToku, kde se zanedlouho stala virální. Na fotce, kterou jí poslal přes Snapchat, seděl v autě a na hlavě měl černé sluneční brýle. To, že používal telefon, zatímco řídil, ale rozhodně nebylo to nejhorší, co ji trklo do očí. Díky jeho odrazu v brýlích totiž spatřila, že někdo sedí na jeho sedadle spolujezdce. Dlouhé ženské nohy v šortkách byly vystrčené ven z okna, takže šlo o ženu, která si na sedadle parádně hověla, a vypadalo to, že hlavu má položenou na klíně jejího přítele.

Než aby spustila žárlivé scény, tak se rozhodla vypořádat se se svým objevem trochu jinak. Proto se o fotografii podělila na TikToku s tím, že jí její přítel po čtyřech letech vztahu poslal fotku, na které ji podvádí. K tomu ještě dodala, že se nejedná o jeho sestru ani sestřenici. Také varovala všechny ostatní ženy, ať se pro jistotu vždycky dívají na odraz slunečních brýlí svého partnera... Její video už si pustilo na 2 miliony lidí a olajkovalo jí ho 220 tisíc uživatelů. Jak se k tomu postavil její – teď už bývalý – partner nebo jestli se spolu ještě baví, tak to není zatím jasné. Nicméně pochybujeme, že by mu po tomhle incidentu ještě někdy odpustila.

@sydneykinsch

check the reflection in your boyfriend’s sunnies ladies ✨ #fyp

♬ original sound - Mandy Patinkin and Kathryn G


Přečtěte si také