Virály

17. ledna 2018 13:48

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena sdílela na internetu obyčejné selfie. Poté byla kvůli němu odsouzena za vraždu! Co je na fotce tak děsivého?

Co policii na zdánlivě obyčejné fotografii přišlo tak podezřelé?

Zvláštní případ vraždy, jenž detektivové vyšetřili de facto díky selfíčku, se stal v kanadské provincii Saskatchewan. V roce 2015 zde byla u silnice nalezena mrtvola osmnáctileté Brittney Gargol, která byla uškrcena. Policie pak během vyšetřování narazila na internetu na selfie její nejlepší kamarádky Cheyanne Antoine, která se s dívkou vyfotila pár hodin před její smrtí. Policie pak bylo ihned jasné, že to byla Cheyanne (dívka vlevo), která Britney (dívka vpravo) zabila. Jak se jim to podařilo?

Cheyanne má totiž na selfíčku výrazný černý pásek. A právě ten byl nalezen jen kousek od dívčina těla. Detektivům pak dlouho netrvalo Cheyanne usvědčit. Ta nejdřív tvrdila, že Britney po jejich společné kalbě odešla s neznámým mužem.

Poté ovšem musela pod tíhou dalších a dalších důkazů přiznat pravdu. Cheyanne se s kamarádkou v opilosti začala hádat a poté ji ve vzteku uškrtila. Z tragického incidentu si údajně nic nepamatuje a smrt kamarádky ji moc mrzí. Nyní byla odsouzena k 7 letům vězení a soud vyzdvihl zejména práci detektivů, kteří uměli při vyšetřování efektně využít sociálních sítí.

Sdílejte článek
Štítky policie smrt vražda Selfie silnice selfie Internet Saskatchewan děsivý detail

Přečtěte si také