reklama

reklama

 Jade Dodd řidičák

FOTO: Žena se nechala vyfotit na řidičák, fotky se ale nepovedly! Vážně si ji teď pletou se židlí?!

sis. Publikováno: 12.08.2020
Tak tohle je fakt gól. Holce přišel domů konečně řidičák, místo její fotky ale byla na obrázku jenom židle.

reklama

Fotky na občanku nebo řidičák bývají obvykle celkem šílené. Myšleno tak, že na nich nevypadá každý úplně k světu. Prostě patřívají k těm vůbec nejhorším fotkám, které si člověk může nechat udělat. Tahle Američanka ale dopadla o něco lépe. Nebo jak se to vezme. Jade si o výměnu řidičáku požádala přes internet. Když jí ale nový doklad přišel, tak se nestačila divit – místo její fotky tam totiž byla prázdná židle.

Ještě před tím, že než si došla podivný doklad vyměnit, tak sdílela fotku svého řidičáku na Facebooku, aby se ostatní pobavili tím, co že jí to vlastně přišlo. Na úřadě byli velmi překvapení a nemohli uvěřit tomu, že se taková chyba stala. Museli si zavolat vedoucího a poradit se. Dopravní úřad poté vysvětlil, jak k situaci došlo. K průkazu se přiřadila poslední fotografie ze systému, na které byla prázdná židle.

Doklad jí pak samozřejmě vyměnili, ale její šéf z toho měl o zábavu postaráno. Hned jí prý pobaveně říkal, že venku viděl židli, spletl si je a zamával na ni… To je dobrák!

 Jade Dodd řidičák
Autor: facebook/ Jade Dodd Jade Dodd řidičák
Rozmlácené Lamborghini 1

VIDEO: Týpek si půjčil kámošovo Lamborghini. Rozmlátil ho o zeď baráku