Virály

27. prosince 2017 14:17

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena si nechala udělat fotku do cestovního pasu. Když ho obdržela, zůstala v naprostém šoku. Tohle se může stát i vám!

Myslela si, že na této standardní fotografii nejde nic zkazit. Teď s ní ovšem baví celý internet.

Známe to všichni. Vždycky, když si necháme dělat fotku do občanského průkazu či cestovního pasu, zděsíme se, jak na výsledné fotce vypadáme příšerně a na občance se na nás směje cosi, co nemá s realitou nic moc společného. Určitě jste ale nikdy nedopadli tak špatně, jako Chelsey Ramos z Texasu.

Také ona si pořídila klasickou fotografii do cestovního pasu a musíme říct, že na ní vypadá na poměry průkazových fotografií opravdu dobře. Jenže když se jí doklad poté dostal do rukou, nestačila věřit svým očím. Na výsledném obrázku si totiž nebyla žena vůbec podobná a kvůli protáhlé hlavě připomínala děsivého lebkouna!

Za děsivou fotku prý může chyba tisku, úřady už se ženě omluvily a vystavily jí nový pas. Škoda. Byla by totiž určitě legrace, kdyby se musela s touto hrůzou vždy chlubit na letišti. I přesto má ovšem žena evidentně velký smysl pro humor a vtipnou fotku aspoň vystavila na sociálních sítích, kde se jí směje celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také