Virály

1. listopadu 2018 16:18

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena si potřela tělo menstruační krví, aby splynula s přírodou. Z jejího selfíčka se vám bude chtít zvracet

Je chvályhodné, když se člověk rozhodne souznít s přírodou, všechno má ale své hranice. Vypadá to však, že ne pro každého.

Možná si myslíte, že v dnešní době už vás může máloco překvapit. Je rok 2018 a dějí se takové šílenosti, že už lidem pomalu přijdou vlastně normální. To, co udělala švédská naturistka Maxinne Bjork, vás ale přesto nejspíš minimálně dost zaskočí. Na svém Instagramu se totiž se svými 44 000 followery podělila o fotku, na které je celá potřená menstruační krvi.

Kdybyste si však mysleli, že to byl jen ubohý pokus o zviditelnění, pak jste na omylu. Smysl jejího konání byl mnohem hlubší. Podle komentáře, který připojila k fotce, po jednom povedeném dni přišla domů a najednou ucítila silné nutkání k tomu, aby se pokryla vlastní životodárnou „tekutinou“ a mohla si tak vychutnat své ženství. Potřela si tak svou menstruační krví celé tělo a šla si lehnout do zahrady na trávu, kde cítila pevnou spojitost se zemí a intenzivně plakala ze smutku i štěstím, pak se smála a užívala si veškerý nával emocí.

Na zveřejnění reagoval nečekaně velký počet jejích fanoušků i kritiků a záhy se pod ní objevilo téměř 3 000 komentářů. Poté, co ji někteří lidé označili za mentálně nemocnou nebo narušenou, zakázala možnost přidávat pod příspěvek komentáře. Ať už si o této ženě a její opravdu neobvyklé technice, jak splynout s přírodou, myslíte cokoliv, jsme toho názoru, že byste neměli o její „krvavou“ fotografii být ochuzeni. Můžete se na ni proto právě teď podívat v celé její kráse.

Sdílejte článek
Štítky krev příroda menstruace naturistka

Přečtěte si také