návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

FOTO: Žena skončila s poškozením mozku poté, co se obyčejná plastická operace zvrtla! Co se stalo?

Žena má po operaci nosu poškození mozku.
Vydáno: 15.11.2018
Plastická operace se zvrtla 2
Autor: facebook.com Plastická operace se zvrtla 2

36letá Laura Avila z Texasu je docela obyčejná dívka. Ráda se fotí na Instagram, používá make-up, a touží po nepřirozené kráse – což vedlo k tomu, že se jednoho dne rozhodla (po třech odmítnutích v Americe kvůli špatnému pojištění) odcestovat do Mexika, aby si nechala provést plastickou operaci nosu.

Operace se ale okamžitě zvrtla, když anestetika místo do spodní části těla začala putovat do jejího mozku. Žena dostala zástavu srdce a o pár momentů později skončila s celkovým poškozením mozku. Aby lékaři zabránili dalšímu poškození, uvedli ji do umělého spánku.

Plastická operace se zvrtla 3
Autor: facebook.com Plastická operace se zvrtla 3

 

V Mexiku strávila dohromady čtyři dny, než se vrátila do El Pasa v Texasu. Bohužel pro ni už američtí lékaři nebyli schopni pro 36letou ženu nic udělat. Zdravotní dluhy totiž stále rostou, Lauřin stav se nelepší a rodina tak začíná být zoufalá. Ne, občas se ta umělá krása vážně nevyplácí.

Článek je zařazen v: poškození mozku , Mexiko , nemocnice , nos , zákrok , plastické operace

reklama