Virály

18. října 2022 12:22

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena tvrdí, že její o 25 let starší manžel je ten nejlepší milenec. Věříte jí?

Mladá žena je přesvědčená o tom, že její postarší manžel je ten nejlepší milenec, jakého kdy měla.

Leila Griffin (28) z Anglie má za manžela o 25 let staršího Bruce. Třiapadesátiletý muž je milionář, ale jsme si jistí, že to s tím nemá nic společného. Mladá Leila ale hrdě prohlašuje, že navzdory jejich věkovému rozdílu, je Bruce ten nejlepší milenec, jakého kdy měla. Sama ho dokonce popisuje jako „hřebce“. „Kdybych během našeho sexu měla pásku přes oči, myslela bych si, že mu je 21,“ popsala Leila jejich sexuální život.

Pár se seznámil minulý rok v říjnu a letos v červenci se vzali. Podle Leily mají velké emoční spojení, ale někteří lidé jí přesto nazývají zlatokopkou. Z toho si ale maminka 12leté dcery nic nedělá. Podle jejích slov ji Bruce dostal hned několika věcmi. Zaujalo ji, jak je vtipný, finančně stabilní, vyspělý a také pravý gentleman. „Randění se staršími muži je lepší, protože už mají ujasněný svůj život,“ řekla Leila.

Občas si prý na sociálních sítích přečte nějaký negativní komentář, většinou od mladších mužů, ale ti podle Leily jen žárlí a přáli by si být na místě Bruce. Pár spolu momentálně žije na Floridě a jsou podle svých slov velice spokojení. Na jejich první rande Leila přijela ve starém autě značky Ford Fiesta. Bruce se prý bál, že pro ni auto není dost bezpečné, a tak jí koupil Subaru a o dva měsíce později Audi SQ8. „Nechci si dělat starost s penězi, chci být rozmazlovaná. Když se mě lidé ptají, čím se živím, říkám, že dělám svého manžela,“ prohlásila mladá žena. V jejich vztahu prý žárlivost neexistuje. „Nežárlí. Potřebuju mít sebejistého muže. Jsem divoká a dostává se mi hodně pozornosti, on si je ale velice jistý,“ popsala svého manžela Leila.

Sdílejte článek
Štítky manželství vztahy věkový rozdíl sugar daddy Leila Griffin Bruce Griffin

Přečtěte si také