Virály

27. ledna 2020 12:09

sarka.turcekova@gmail.com

FOTO: Žena varuje před kousáním nehtů! Tyhle děsivé obrázky vás přesvědčí, že byste to neměli dělat

Kousání nehtů je neskutečně blbý zlozvyk, ale asi by vás nenapadlo, že to může být fakt hodně nebezpečné. Dokazují to tyhle reálné fotky.

I když většina z vás určitě ví, že kousání nehtů je nejen nechutné, ale není to ani pěkné, přesto se někteří nemůžete ubránit tomu, abyste si je nekousali. U někoho tento zvyk trvá do dospělosti. Všechno je v pořádku do té doby, než se vám stane to, co téhle ženě ve Skotsku. Dostala totiž opravdu nepříjemnou a bolestivou infekci do prstu. Netušila, co to je, prst vypadal na pohled opravdu hrozně a bylo vidět, že uvnitř je hnis. Řekli jí, že je to způsobené kousáním nehtů. Infekce byla tak špatná, že musela do nemocnice na pohotovost, jinak by infekce mohla cestovat dál do prstu a na ruku…

Žena, která si nepřála být jmenována, musela hned na operaci, kde jí hnis odstranili. Potom musela po několik dní kapat na postižené místo antibiotika. Nehet prý už nikdy nemusí dorůst zpět. Má to ale jedno plus, a to je to, že jde o jeden nehet navíc, který nebude moct kousat. Odborníci radí lidem, kteří mají tento nepříjemný zlozvyk, aby si pravidelně stříhali nehty. Pak nebudou mít samozřejmě nutkání do nich kousat, nebude totiž co. Mohou také vyzkoušet lakování hořce chutnajícím lakem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také