Virály

27. listopadu 2022 19:42

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena vyhrála dvakrát za sebou v loterii, ale přišla o vše. Její smutný příběh vás vyděsí

Ženě se dvakrát podařilo vyhrát miliony, o které ale vzápětí přišla. Jak se z vrcholu dostala na úplné dno?

Evelyn Adamsová z New Jersey vyhrála v roce 1985 neuvěřitelnou sumu. V loterii získala 3,9 milionu dolarů, což je v přepočtu přes 90 milionů korun. Jen o čtyři měsíce později se jí podařilo získat další jackpot v hodnotě 1,4 milionu amerických dolarů. Pohádkové bohatství jí však nevydrželo dlouho a ona kvůli několika špatným rozhodnutím a investicím nakonec skončila v přívěsu bez střechy nad hlavou. Jak se z vrcholu dostala na úplné dno?

Podle deníku The Sun byla pravděpodobnost její první výhry jedna ku 3,2 milionu a druhá asi jedna ku 5,2 milionu. Tomu říkáme opravdové štěstí. To se však u Adamsové příliš nezdrželo… Poté, co vyhrála svůj první jackpot si poplatila nějaké účty a založila vysokoškolský fond své dceři. Koupila si auto a obdarovala své nejbližší. Část svých peněz také použila na nákup samoobsluhy, ve které dříve pracovala. I tu nakonec prodala. Některé peníze také půjčila lidem, kteří jí je nikdy nevrátili.

Do roku 2012 Adamsová utratila veškeré své jmění, a to i kvůli své závislosti na hracích automatech a hazardu. „Výhra v loterii není vždy taková, jakou si ji představujeme. Vyhrála jsem americký sen, ale taky jsem o něj přišla. Byl to velmi tvrdý pád na dno. Přála bych si, abych měla možnost si to všechno zopakovat a umět říkat slovo ne. Teď bych byla mnohem chytřejší,“ nechala se slyšet Adamsová. „Udělala jsem chyby, některých lituji a některých ne. Jsem člověk. Nemůžu jít zpátky, a tak jdu kupředu, krůček po krůčku,“ dodala na závěr odhodlaně Adamsová.


Přečtěte si také