Virály

31. května 2018 13:59

redakce Prima Lajk

FOTO: Žena zveřejnila sexy selfie v koupelně. Lidé pak na fotce odhalili tuhle divnou věc. Poznáte, co je špatně?

To je tak, když se vyfotíte v té nejvíce sexy póze, a lidé se stejně zabývají úplně něčím jiným.

Znáte to, jste na zasloužené dovolené v Mexiku a chcete se se všemi podělit o svou fotografii, která to dokazuje. Přesně to udělala žena jménem Paula Sophia Garcia Espino, která si pořídila fotku v koupelně v šortkách a zveřejnila ji na Twitteru. To, o čeho si lidé všimli a o čem debatovali v komentářích, se ale zdaleka netýkalo jejího těla. Zkuste se podívat na fotku ještě jednou... přijdete na to, co je tolik zaujalo?

Odhalili jste to? Jestli ne, prozradíme vám to. Vlevo na fotografii jistě vidíte záchodek. A teď si všimněte, kde je držák s toaletním papírem. Ano, je v pravo, pekelně daleko od samotné mísy.

Kdo tohle navrhoval, netušíme. Nejspíš ale nikdy nezažil situaci, kdy vykoná potřebu a až poté zjistí, že se nemá čím utřít. Nebo aspoň nemá toaleťák v dosahu. Protože člověk nepotřebuje příliš inteligence a nemusí být geniální architekt, aby se zamyslel a zjistil, že toaletní papír má být v blízkosti záchodu. Není divu, že tento architektonický fail zaznamenalo tolik lidí. Tohle se totiž dá pochopit jen opravdu stěží. A pokud to někteří z vás takto máte doma taky, moc se omlouváme, asi jsme příliš stará škola.

Sdílejte článek

Přečtěte si také