Virály

26. července 2022 17:43

redakce Prima Lajk

FOTO: Ženě vlezl do ucha šváb a ona se ho pokusila vypláchnout ústní vodou. Co se stalo pak?

Nepříjemný zážitek zažila mladá žena, které se do ucha dostal asi třícentimetrový brouk.

Uživatelka TikToku o celém incidentu natočila video, které umístila na sociální sítě, později ho však smazala. Nadia Limzq své sledující informovala o kuriózním zážitku se zhruba 3–4centimetrovým švábem, který se jí dostal do ucha a ona kvůli tomu skončila v nemocnici.

Ve videu dívka ze Singapuru informovala o tom, že slyšela, jak jí šváb leze po posteli, a tak se ho snažila zabít. Jenže jak rukou bouchla do polštáře, zvíře se před ní snažilo skrýt a vlezlo jí přímo do ucha.

Na to konto prý začala panikařit a první věc, kterou udělala, bylo to, že běžela do koupelny a vypláchla si ucho ústní vodou… „Upřímně si nemyslím, že je Listerine bezpečná pro vaše uši, ale v tu chvíli jsem nevěděla, co jiného dělat,“ popsala bezradně mladá žena.

Když později cítila, že se šváb přestal hýbat, snažila se ho vytáhnout pinzetou, ale marně. Následně tedy vyhledala pomoc lékařů. „Skoro jsem omdlela, když mi doktor vytáhl z ucha oddělené tělo švába s tykadly,“ napsala k příspěvku na sociální sítě. „Jak se tohle někomu může stát? Mám sakra smůlu,“ postěžovala si dívka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také