návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Zloděj ukradl týpkovi notebook. Pak mu poslal tuhle dojemnou omluvu! Odpustili byste mu?

Nejslušnější zloděj v historii?
Vydáno: 29.11.2018
Slušný zloděj 2
Slušný zloděj 2 Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muž sdílel na Twitteru bizarní příhodu, která se stala jeho spolubydlícímu. Tomu totiž zloděj odcizil notebook na školních pozemcích. Později mu ale přišel zvláštní e-mail.

Stálo v něm, že se zloděj moc omlouvá za to, že počítač odcizil. Prý potřeboval peníze, zároveň ale ponechal na místě telefon i peněženku, tak doufá, že to trochu vyrovnal. Navíc si všiml, že notebook patří studentovi univerzity, pokud tedy potřebuje nějakou složku ze svého počítače, zloděj mu ji milerád pošle. Slušňák, co?

Fotka z e-mailu se na Twitteru stala rychle virální. Někteří lidé psali, že jim je zloděje líto, zatímco jiní namítali, že by s touhle logikou mohli jít vykrást benzínku, a pak by je těžko někdo litoval. Nedostatek peněz prý nikoho z krádeže neomlouvá, a pokud je to zloději skutečně líto, měl by věc vrátit. Jaký názor na to máte vy?

Omluva za krádež 1
Omluva za krádež 1
twitter.com
Článek je zařazen v: omluva , zloděj , notebook , email , peníze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama