návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Zuřící nevěsta vyhrožovala přátelům, že si je smaže, pokud nezaplatí tisíce za návštěvu její svatby! Co šíleného napsala?

Chtěli byste jít na takovou svatbu?
Vydáno: 17.09.2018
Chamtivá nevěsta 2
Chamtivá nevěsta 2 Autor: istock.com.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na svatbách platí jisté pravidlo. Jakmile si to nevěsta přeje, musíte jí to splnit. Koneckonců, je to přece její den. Všechna tahle moc ale může eventuálně i tu nejsladší ženu proměnit v zuřící monstrum, kterému je lepší se raději vyhýbat. Tohle pak nikdy neplatilo víc, než právě v následujícím případě.

 


Tahle žena chtěla nejdřív mít svatbu v Thajsku. Odeslala 150 pozvánek, pouze 9 z nich ale reagovalo kladně. Cena dopravy na takovou svatbu by totiž přišla na nějakých 65 tisíc korun. S ženichem se tak dívka rozhodla, že změní destinaci na Havaj. Ta už vycházela „jen“ na pouhých 43 tisíc. Tentokrát však pozvánku přijalo už jen 7 lidí. Zcela podle očekávání žena vybouchla a na facebook napsala velmi, VELMI plamenný status o tom, jak se ji nikdo neváží, a že všichni mají tři dny na to si to rozmyslet, nebo si je maže z přátel.

A vy jste si mysleli, že přeháníme, když v úvodu píšeme o monstrech.

Článek je zařazen v: nevěsta , chamtivost , svatba , ženich , přátele , cena , peníze