Virály

20. března 2020 11:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: 10 celebrit, které začaly chodit se svými fanoušky. Věděli jste to?

Asi každý si někdy představoval, že by se potkal se svou oblíbenou celebritou, do které je platonicky zamilovaný. Některým fanouškům se to však doopravdy podařilo, stačilo být v ten správný čas na správném místě – a láska byla na světě.

Které celebrity se zamilovaly do svých fanoušků?

Justin Bieber s Hailey Baldwin

Když byla Hailey mladší, byla obrovskou fanynkou Justina Biebera a jeho bývalé přítelkyně Seleny Gomez – fanoušky nazýván pár Jelena. Poté, co se pár rozešel, se Hailey a Justin poprvé setkali, když je představil Haileyin otec. Od roku 2014 spolu přerušovaně randili a od listopadu 2018 spolu tvoří manželský pár.

Kim Kardashian West s Kanye Westem

Kanye byl obrovským fanouškem Kim Kardashian ještě předtím, než se poznali. Při jejich setkání Kanye nesprávně vyslovil její jméno a řekl „Kard-dijon“. To na Kim asi zapůsobilo, protože už spolu mají 4 děti a jsou rovněž sezdaní.

Jessica Alba s Cash Warren

Jessica se seznámila s Cashem během natáčení Fantastické čtyřky v roce 2004, kde byl Cash asistent produkčního. Cash byl roky fanouškem Jessicy, nakonec se do sebe zamilovali, vzali se a mají 3 děti.

John Travolta s Kelly Preston

Kelly se prý zamilovala do Johna při pohledu na filmový plakát na Pomádu, od té doby prý věděla, že si ho jednou vezme. To se také splnilo, manželský pár spolu tvoří od roku 1991.

Matt Damon s Lucianou Barroso

V roce 2002 Matt natáčel film Bratři, jak se patří v Miami. Jednou v noci si šel sednout do baru, kde pracovala Luciana. „Doslova jsem ji viděl přes přeplněnou místnost,“ svěřil se Ellen DeGeneres v její talkshow. Nyní jsou spolu od roku 2005 šťastně svoji a mají spolu 4 děti.

Reese Witherspoon s Jimem Tothem

Jim pracoval v agentuře, která propagovala Reesinu práci. Takže ho vlastně můžeme technicky nazvat za placeného fanouška. Dnes jsou šťastně ženatí a mají spolu syna.

Billie Joe Armstrong a Adrienne Nesserova

Billie se setkal se svou budoucí ženou na jednom ze svých koncertů. Adrienne byla obrovskou fanynkou jeho skupiny Green Day. V roce 1994 se vzali a mají spolu 2 syny.

Julia Roberts s Danny Moderem

Danny byl obrovským fanouškem Julie. Pracoval jako kameraman při natáčení filmu Mexičan a během natáčení se do sebe šíleně zamilovali. Od roku 2002 spolu tvoří manželský pár.

Prince William s Kate Middleton

Šušká se, že když byla Kate mladší, měla ve svém pokoji plakát prince Williama. Duo se setkalo o několik let poté, kdy se do sebe zamilovali. Manželský pár tvoří od roku 2011 a mají spolu už 3 děti.

Anne Hathaway s Adamem Shulmanem

Adam byl velkým fanouškem Anne a v roce 2008 se spolu konečně setkali prostřednictvím jejich kamarádky. Mezi nimi se okamžitě projevila chemie a stali se neoddělitelnými. V roce 2012 měli svatbu a mají spolu jedno dítě.

Sdílejte článek
Štítky Amerika manželství celebrity fanouškové

Přečtěte si také