Virály

24. února 2022 14:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: 10 lidí, kteří splnili svá novoroční předsevzetí a zatočili s nadbytečnými kily. Podívejte se na úžasné proměny

Cesta za vysněnou postavou není vždy jednoduchá. Ale tihle lidé, kterým se podařilo rapidně zhubnout, jsou jasným důkazem toho, že všechno jde, když se chce.

Většina z nás už si někdy v životě dala za cíl zhubnout, ale málokdo tohle předsevzetí dokáže dotáhnout do vysněného konce. Je k tomu potřeba silná vůle, změna životního stylu a také pravidelný pohyb, což hodně lidí odradí. Možná, že vám následující galerie bude sloužit jako perfektní motivace, protože tito lidé si zaslouží náš obdiv.

Při cestě za vysněnou postavou si musí každý člověk najít to, co vyhovuje jemu, a nejdůležitější je v tomto případě konzistentnost a výdrž. Někdo vsází na nejrůznější diety, omezení sacharidů, cukrů nebo přerušovaný půst. Druzí zase dávají přednost pocení v tělocvičně. A ačkoliv je hubnutí vždycky těžší než přibírání, veškerá dřina se vždy vyplatí. Která z následujících proměn se vám líbí nejvíc?

Sdílejte článek
Štítky proměny hubnutí inspirace

Přečtěte si také