Virály

30. prosince 2017 09:16

redakce Prima Lajk

GALERIE: 10 nejtrapnějších momentek, které byly pořízeny po sexu na jednu noc. Tyhle trapasy byste rozhodně zažít nechtěli

Snapchat asi většině z vás představovat nemusíme. Pro ty nepolíbené, jedná se o aplikaci, přes kterou můžete sdílet snímky se svými přáteli. Ty si fotku mohou zobrazit pouze jednou, pak už totiž nenávratně zmizí někde ve virtuálním prostoru.

Takže je vám asi jasné, že tady se rozhodně nepodíváte na dokonale uhlazené a přefiltrované fotky. V téhle aplikaci jde především o pobavení a vtípky. Narazíte tu na lidi s trojitou bradou, přírodní krásky, beďary a mnoho dalších peprných věcí.

Novinkou mezi uživateli se stalo sdílení fotek ze „sexu na jednu noc“. Lidé z následující galerie se pravděpodobně po velmi bujaré noci probudili v posteli s neznámým člověkem. Kromě toho, že přemýšlí, jak co nejrychleji vezmou nohy na ramena, se o tento kuriózní zážitek nezapomněli pochlubit. Díky některým lidem, kteří velice duchapřítomně zvěčnili tento moment, se můžete na takové fotky, které už nikdy neměli spatřit světlo světa i vy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také