GALERIE: 11 nejšílenějších dětských hřišť, které mohly vzniknout jen v Rusku. Na tyhle obludnosti byste své dítě určitě nepustili

Myslíte si, že ve vašem okolí se nacházejí jen opravdu ošklivá dětská hřiště? To jste ještě nebyli v Rusku...

Když vezmete své dítě na hřiště ve vašem okolí, většinou nejspíš očekáváte, že tam najdete pár prolézaček, houpaček, mini lanovou dráhu, pískoviště... prostě věci, které jsou na takovém místě naprosto běžné a děti z nich šílí radostí. To byste ale nesměli být v Rusku. Kromě samotného faktu, že už tak je to velmi specifický kraj, se v této svérázné zemi stále hojně vyskytují pozůstatky sovětské éry. A ani dětská hřiště nejsou výjimkou. Často jsou plná děsivých soch zvířat, lidí, nebo dokonce ošklivých nadpřirozených postav, ze kterých všem, včetně těch nejotrlejších dětí běhá mráz po zádech.

Ačkoliv většina hřišť v Rusku tolik strašidelná není, ta, na nichž se něco podobného výše zmíněnému vyskytuje, opravdu nahánějí hrůzu. A proto jsme se rozhodli, že vás o ně nemůžeme ochudit. Už proto, abyste byli vděční za ten malý skromný plácek za domem, kam si s dítětem dennodenně chodíte hrát, protože pořádné hřiště máte daleko.

Sdílejte článek
Štítky Galerie galerie bizár Rusko dětské hřiště dětské hřiště

Přečtěte si také