Virály

12. dubna 2019 18:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: 11 nejvtipnějších reakcí na první fotku černé díry. U těchto geniálních memů se budete smát nahlas

Že byla poprvé vyfocena černá díra, jste jistě zaznamenali. Stejně jako spousta uživatelů sociálních sítí, kteří tuto příležitost okamžitě využili k vytvoření hodně povedených memů.

Datum 10. dubna 2019 se zapíše do historie jako den, kdy byla zveřejněna vůbec první fotografie černé díry. Ta je podle vědců 6,5miliardkrát těžší než Slunce a od Země je vzdálená 54 milionů světelných let. Tento fascinující úkaz je natolik ojedinělý, že se nemohl obejít bez odezvy lidí. A protože internet je plný vtipálků, téměř okamžitě se objevily nejrůznější koláže a montáže, které tuhle černou díru staví do úplně jiného světla.

Ne každý totiž dokáže pochopit složitosti vesmíru, a tak se jím aspoň baví. Sociální sítě tak zaplavila celá řada memů, které srovnávají snímek například s kočičíma očima, koblihou nebo těstovinami v polívce. A že jsou opravdu vtipné, o tom se můžete přesvědčit v naší galerii, do které jsme vybrali ty nejpovedenější vtípky. A věřte tomu, že budete mít velký problém nesmát se u nich nahlas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také