návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: 11 vtipných ilustrací, které odhalují každodenní dramata v životě žen. Dámy, vidíte v nich samy sebe?

Jestli jste doteď zpochybňovali, že ženy to mají v životě skutečně těžké, tyhle ilustrace vás o tom definitivně přesvědčí.
Vydáno: 25.03.2020
Ilustrace zobrazující těžká dilemata žen 1
Autor: Instagram/gotta_sketchum_all Ilustrace zobrazující těžká dilemata žen 1

Slyšíte často, že ženy to mají v životě skutečně těžké? Jestli ano, možná je to proto, že to tak vážně je. Jestli tomu nevěříte nebo se tomu dokonce vysmíváte, dejte šanci ilustracím indické umělkyně Amby Vaingankar. Naprosto upřímně v nich vyobrazuje menší i větší dramata a dilemata, které ženy zažívají každý den. Samozřejmě používá lehkou dávku humoru, jen tak totiž dámy všechny své starosti mohou zvládat se vztyčenou hlavou.

Ať už se budete zdánlivě malicherným problémům v jejích komiksech smát, nebo s nimi tiše soucítit, po jejich zhlédnutí vám svědomí už nikdy nedovolí vznést jakoukoliv námitku proti tvrzení z úvodu našeho článku. Přesvědčte se o tom sami v následující galerii.

Umělec kreslí pravdivé komiksy o dívčím světě

GALERIE: Umělec kreslí pravdivé ilustrace o dívčím světě. Poznáváte se v tom?

Článek je zařazen v: Ženy , život , drama , vtip , ilustrace

reklama