Virály

10. prosince 2021 12:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: 12 pravdivých ilustrací o tom, jaké to je být štíhlou vs. baculatou dívkou. Vidíte se v tom?

Hubené dívky touží po křivkách, zatímco plnoštíhlé holky by si přály shodit nějaké to kilo. Můžou být ženy vůbec někdy spokojené samy se sebou?

Dívky, zejména v mladším věku, jsou velmi citlivé, pokud jde o jejich vzhled. Není se čemu divit – cítí tlak od svého okolí i od sebe samé. Jednou jsou příliš hubené, potom jsou zase příliš silné. Aby byly spokojené, mordují se ve fitku a zkoušejí všemožné na hlavu postavené diety. Je vám tento scénář povědomý? Ještě aby ne, na světě totiž skoro neexistuje dospívající, ale i plně dospělá žena, která by si řekla: „Jsem krásná taková, jaká jsem.“

Přijetí sebe a svého těla je však ten nejúčinnější způsob, jak bojovat s nedostatkem sebevědomí. Pokud i vy s nízkou sebedůvěrou občas zápasíte, možná vám v tom pomůžou tyto poučné ilustrace, ve kterých hrají hlavní roli charismatická plnoštíhlá dívka a její hubená laskavá kamarádka. Společně vám pomohou naučit se miloval své tělo a ukážou vám, že každý člověk má své vlastní problémy a nedostatky, se kterými není spokojený.


Přečtěte si také