návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 13 drsných ilustrací, které zobrazují brutalitu dnešního světa. Za tyhle kresby autorovi zablokovali účet na Instagramu!

Tenhle umělec se černého humoru rozhodně nebojí.
Vydáno: 15.05.2018
Ilustrátor s hodně černým smyslem pro humor 10
Ilustrátor s hodně černým smyslem pro humor 10 Autor: Instagram/sirjoancornella
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud máte rádi opravdu černý humor, pak je Joan Cornella přesně tím umělcem, kterému byste měli věnovat pozornost. Tento španělský kreslíř je znám svými hodně drsnými ilustracemi a komiksy, kvůli kterým mu byl už několikrát zablokován profil na sociálních sítích.

Když se na některá jeho díla podíváte, asi rychle pochopíte proč. Přesto, v dnešním světě stále ještě existuje svoboda slova a každý má právo nějakým způsobem vyjádřit své znepokojení nad situací v současném světě. Je pravda, že tento umělec k tomu přistoupil hodně radikálně. I přes několik zákazů však kreslí dále a s ještě větší intenzitou. Ty nejdrsnější ilustrace jsme pro vás vybrali do galerie, takže můžete posoudit sami, jak moc (ne)jsou přes čáru.

Nakresli penis na čele

GALERIE: Umělec řekl fanouškům, že nakreslí obrázky podle jejich přání. Výsledných 11 parádních ilustrací vás dostane do kolen

Problémy holek v létě

GALERIE: 12 trefných ilustrací, které ukazují problémy každé ženy v létě. Holky, taky je moc dobře znáte?

Článek je zařazen v: ilustrace , brutalita , svět , Instagram