návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 13 geniálně načasovaných fotek, které vám zamotají hlavu. Na tyhle momentky se musíte podívat dvakrát

Pokud na těchto fotografiích uvidíte něco opravdu divného, prohlédněte si je ještě jednou... a pokud ani pak nezjistíte, že jsou vlastně úplně normální, pak to musíte zkusit znovu.
Vydáno: 10.02.2019
Geniálně načasované momentky 1
Geniálně načasované momentky 1 Autor: Reddit/Imgur
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Optické iluze dokážou pouze za pomoci světla, barev a tvarů naprosto zdeformovat realitu. Mají neuvěřitelný dar zařídit, abyste viděli různé objekty jinak, než ve skutečnosti vypadají. Informace, které se vám skrz zrak dostávají do mozku, tam totiž vytváří odlišný obraz skutečnosti, kterému ale vy věříte. A neplatí to jen o záměrných matoucích efektech. K takovému pokřivení reality může dojít i ve vašem každodenním životě.

Důkazem jsou tyhle fotografie pořízené přesně v tom (ne)pravém okamžiku, který totálně změní původní cíl. Abyste odhalili pravou podobu toho, co na nich ve skutečnosti je, musíte se na ně v naší galerii podívat dvakrát.

Tomu se říká načasování

GALERIE: 20 perfektně načasovaných fotek! Tyhle momentky vás svou přesností zaručeně dostanou

Článek je zařazen v: iluze , momentky , fotky , načasování